[NOWE] Noclegi dla Ambasadorów [LISTA KWATERUNKOWA]


Opublikowane w Mon, 28/08/2017 - 17:27

Ambasadorzy Festiwalu Biegów to grupa ponad 120 biegaczy-amatorów, pasjonatów dyscypliny z całej Polski i Europy, łączących sportową aktywność w kraju i na świecie z promocją idei PKO Festiwalu Biegowego i projektów Fundacji „Festiwal Biegów”. 

Ambasadorzy obecni są wszędzie tam, gdzie są biegi i biegacze. Pomagają w organizacji krynickiej imprezy oraz wydarzeń biegowych w całym kraju, uczestniczą i prowadzą treningi biegowe, wspierają początkujących biegaczy wiedzą i doświadczeniem. Współredagują też festiwalowy portal biegowy www.FestwialBiegow.pl. Dzięki Ambasadorom Festiwalu Biegów nasza wiedza o biegach, wydarzeniach biegowych i około biegowych w Polsce i na świecie jest coraz szersza. 

Ambasadorów można rozpoznać po koszulce z logotypem krynickiej imprezy, a ich sylwetki można poznać w festiwalowym portalu www.FestiwalBiegow.pl w zakładce „Ambasadorzy” 

Bycie Ambasadorem Festiwalu Biegów i szerokie zaangażowanie we współpracę z Fundacją „Festiwal Biegów” to także przywileje, w tym możliwość bezpłatnego startu w PKO Festiwalu Biegowym czy skorzystania z promocyjnego noclegu. Poniżej lista kwaterunkowa osób, które z takiej możliwości skorzystały.  

Noclegi w pensjonacie Hajduczek (ul. Kazimierza Pułaskiego 64, 33-380 Krynica-Zdrój)

Lista kwaterunkowa: POBIERZ

Kontakt: k.ziewiec@isw.org.pl 


See also:


Podziel się: