Wyniki


EDYCJA 2014:

I. Gorlicki Bieg Sylwestrowy [PROLOG Grand Prix Małopolski]

Wyniki w panelu Ultimasport - ZOBACZ


II. BeskidSki Cross Podstolice:

Mężczyźni:

1. Atanasow-Ancew Dawid 
2. Buda Marek             
3. Ogorzałek Mateusz     
4. Waśko Maciej 

Kobiety:

1. Atanasow-Ancew Natalia 
2. Michura Agnieszka 


III. 6. Bieg Górski Limanowa Forrest:

Wyniki w panelu DataSport - ZOBACZ


IV. BeskidSki Cross Rytro:

Mężczyźni:

1. Wosik Daniel - 35:26
2. Trojanowski Krzysztof - 36:44
3. Makowiec Robert - 38:17
4. Czech Paweł - 39:45
5. Bień Przemysław - 40:21
6. Atanaow-Ancew Dawid - 40:42
7. Makowiec Jarosław - 41:26
8. Danicz Grzegorz - 41:37
9. Górka Marcin - 41:44
10. Olbrych Bartłomiej - 43:36
11. Bogacz Dominik - 45:20
12. Ptaszek Bartłomiej - 48:58
13. Wysowski Grzegorz - 49:11
14. Kożuch Michał - 50:01
15. Buda Marek - 51:29
16. Roman Bogdan - 53:18
17. Ogorzałek Mateusz - 53:33
18. Franczyk Robert - 56:25
19. Borek Andrzej - 56:50
20. Czerwiński Bogusław - 1:02:11
21. Dziala Grzegorz - 1:07:51
22. Waśko Maciej - 1:08:12
23. Ptaszek Kacper - 1:08:55

Kobiety:

1. Bolechowska Dominika - 46:40
2. Bodziony Anna - 52:24
3. Knut Małgorzata - 56:39
4. Dąbrowska Dorota - 1:00:39 
5. Twardy Maria K - 1:02:17
6. Słaby Aleksandra - 1:02:31
7. Dziedzic Julia - 1:02:40 
8. Michura Agnieszka - 1:07:18 
9. Starzyk Natalia - 1:09:00 
10. Borek Elżbieta - 1:09:03 
11. Twardy Urszula - 1:15:32 
12. Ptaszek Izabela - 1:32:00 


V. Bieg i Marsz Piwniczanki w Piwnicznej-Zdrój: 

Wyniki na stronie organizatora: ZOBACZ


VI. BeskidSki Cross w Kasinie Wielkiej: 

Kobiety:
1. Bolechowska Dominika - 41:07
2. Atasow – Ancew Natalia - 50:22
3. Jędrzejek Katarzyna - 52:53
4. Michura Agnieszka - 56:12 
5. Smoter Katarzyna - 56:21
6. Bukowiec Anna - 1h 00’56 

Mężczyźni:
1. Ogorzały Tomas - 29:13
2. Wosik Daniel - 30:01 
3. Makowiec Robert - 32:14
4. Makowiec Jarosław - 32:54
5. Bielak Dariusz - 33:30
6. Trojanowski Krzysztof - 33:44


VII. Bieg Sądeczan w Starym Sączu:

Wyniki do pobrania: KLIKNIJ


VIII. BeskidSki Cross w Spytkowicach: 

Kobiety:
1. Dominika Bolechowska - 49:38
2. Marzena Miśkowiec - 52:07
3. Natalia Atanasow–Ancew - 1:06:20
4. Agnieszka Michura - 1:09:22

Mężczyźni:
1. Tomasz Ogorzały - 37:05
2. Daniel Wosik - 38:12
3. Krzysztof Trojanowski - 39:23
4. Robert Makowiec - 40:06
5. Jarosław Makowiec - 41:11
6. Przemysław Bień  - 42:39
7. Dawid Atanasow-Ancew - 43:12
8. Dariusz Ślaga - 46:48 
9. Leszek Behounek - 48:38
10. Błażej Jagieło - 53:59
11. Adam Winczura - 57:32
12. Marcin Gałązka - 1:01:27
13. Maciej Waśko - 1:09:21 

See also:


Podziel się: